mlýn

mlýn

Loft P7

Loft P7

realizace loft

realizace loft

kuchyň Anežská

kuchyň Anežská

byt Osadní

byt Osadní

Osadní 2

Osadní 2

ABSOLUTNÍ
POCHOPENÍ
VAŠEHO
SNU

Naše reference

Vážíme si důvěry, kterou v nás vkládají naší klienti. Snažíme se maximálně vyjít vstříc jejich představám o jejich snovém bydlení. Načerpejte inspiraci a v případě jakéhokoliv dotazu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás!   

Nebát se bourání ani v novostavbě

Nebát se bourání ani v novostavbě

Chceme vytvořit něco jedinečného a nadčasového říkali nám majitelé bytu v Holešovicích, když k nám poprvé přišli. V novostavbě se tudíž musely nejprve vybourat zažité standardy jako nepoužitelná malá předsíň nebo oddělená koupelna a WC.…

Více zde
Rekonstrukce Historický mlýn Dänemark

Rekonstrukce Historický mlýn Dänemark

Historický mlýn u Kutné Hory vyžadoval rekonstrukci.  Byl to jedinečný projekt, který sklízí úspěchy díky vkusu a citu, se kterým se povedlo jej zachovat i pro budoucí generace.

Více zde
Luxusní vila ve výjimečné čtvrti

Luxusní vila ve výjimečné čtvrti

Prohlédněte si tento luxusní interiér. Mnoho detailů je zde vyrobeno atypicky, mnoho prvků je naše výrobní tajemství. Tato vila je bezpochyby jedním z hodnotných klenotů v trezoru našich prací od návrhu až po realizaci.

Více zde
Rekonstrukce bytu  v historickém centru Prahy

Rekonstrukce bytu v historickém centru Prahy

S citem pro historii místa a samotné budovy se přistupovalo k projektu rekonstrukce bytu na Starém městě. Majitel svou osobitost promítl do realizace a vznikl inspirativní interiér.

Více zde

Zastavte se na inspiraci


Andrea Jelínková
+420 777 206 635

Po-Pá od 9,00 do 17,00
Informace o zpracování osobních údajů.